Armina për Shkëlzenin: Jam tërhequr pa e ditur fare kush ishte, tek ai kam gjetur një partner në çdo gjë

-


Përmes një bisede pyetje-përgjigje të hapur për fansat në Instagram, Armina Mevlani iu është përgjigjur pyetjeve të ndjekësve të saj lidhur me dashurinë.

Historia e saj e dashurisë me Shkëlzenin, djalin e ish-kryeministrit të Shqipërisë, Sali Berisha, gjithmonë zë vend në faqet rozë dhe në rrjetet sociale.

Dhe padyshim se në këtë bisedë pyetje-përgjigje me fansat, bukuroshja ka treguar edhe lidhjen e saj nëntëvjeçare. Njëra nga pyetjet ka pasur të bëjë me tërheqjen nga partneri që ka ndikuar në rezistimin kaq të gjatë të lidhjes së tyre.

(Foto: Instagram/armina_mevlani)

“Që në momentin e parë që e kam parë jam tërhequr pa e ditur fare kush ishte… Më pas me kalimin e kohës tek ai gjeta shumë gjëra”.

(Foto: Instagram/armina_mevlani)

“Ndajmë të njëjtat këndvështrime për jetën, na pëlqejnë të njëjtat rutina, jemi romantikë, ëndërrimtarë, nëse na lë bashkë kemi gjithmonë diçka për të folur dhe koha kalon shumë shpejt. Plotësojmë njëri-tjetrin gjithmonë. Tek ai kam gjetur një partner në çdo gjë”, ka thënë blogerja.

Derisa ka treguar se janë nëntë vite bashkë, Armina është pyetur për cilësitë e Shkëlzenit: “Është shumë me këmbë në tokë, shumë xhentil, me kulturë, i dashur dhe për më tepër i ndjeshëm, njëlloj si unë, për njerëzit dhe kafshët”. /Telegrafi/

(Foto: Instagram/armina_mevlani)

Lajmet e fundit

Përplasen dy trena në Indi, raportohet për shumë viktima

Shumë njerëz dyshohet se kanë vdekur në Indinë lindore pasi një tren pasagjerësh doli nga shinat pas një përplasjeje...

Klubet me vlerën më të lartë në botë, kush mban kreun?!

Në këtë sezon nuk fitoi asnjë trofe, por Real Madrid ka se për çfarë të krenohet. “Los Blancos” janë...

Florim Asani nga gjenerata U18 e Shkëndijës po dëshmon talentët e rinjë të sportit që i ka Tetova

Mesfushori i fundit Florim Asani nga Tetova i cili për momentin po luan në gjeneratën U18 të klubit të...

Dashuri dhe festë për të voglin e yllit Liza

Dihet tashmë se ajo është një yll i muzikës atje ku jetoj por jo vetëm, por edhe një zonjë...
- Advertisement -

Edi Rama për Ali Ahmetin dhe babanë e Hashim Thaçit: Burra!

Kryeministri shqiptar, Edi Rama ka komentuar vizitën e sotme të kryetarit të Bashkimit Demokratik për Integrim, Ali Ahmeti në...

Kryeparlamentari Xhaferi në Vilnus takoi nënkryetaren e parë të Asamblesë nacionale franceze, Valeri Rabo

Kryetari Xhaferi sot, në margjinat e takimit në nivel të lartë të kryetarëve të parlamenteve të vendeve anëtare të...