U anulua bashkëpunimi mes Era Istrefit dhe Mozzikut, por kënga rrjedh në internet

-


Dyshja e njohur, Mozzik dhe Era Istrefi paralajmëruar se për herë të parë po bashkëpunimin në një projekt muzikor.

Megjithatë në ditë kur pritej lansimi i tij, reperi nga Ferizaj doli me një postim  ku njoftonte se dueti i shumëpritur është anuluar.

“Projekti me Era Istrefin anulohet, iu kërkoj falje të gjithëve për pritjen! Shihemi shumë shpejt me projektet e reja”, ka shkruar Mozzik.

Foto: Era Istrefi/Instagram

Por, pavarësisht kësaj kënga me titullin “Bye bye” e dy artistëve ende mund të dëgjohet me një kërkim në YouTube.

Mbetet të shihet se s do të rrjedhin gjërat mes reperit dhe këngëtares e cila pas një pauze të gjatë iu është rikthyer projekteve muzikore dhe koncerteve.

Foto: Mozzik/Instagram

Brenda një kohe të shkurtër, Era lansoi dy këngë solo “Bebe” dhe “TKRKT” e që po priten mirë nga publiku dhe tashmë janë kthyer në hit.

Mozzik ndërkohë po shijon suksesin e projektit “Bespreme” që solli në korrik të këtij viti. /Telegrafi/

Lajmet e fundit

Përplasen dy trena në Indi, raportohet për shumë viktima

Shumë njerëz dyshohet se kanë vdekur në Indinë lindore pasi një tren pasagjerësh doli nga shinat pas një përplasjeje...

Klubet me vlerën më të lartë në botë, kush mban kreun?!

Në këtë sezon nuk fitoi asnjë trofe, por Real Madrid ka se për çfarë të krenohet. “Los Blancos” janë...

Florim Asani nga gjenerata U18 e Shkëndijës po dëshmon talentët e rinjë të sportit që i ka Tetova

Mesfushori i fundit Florim Asani nga Tetova i cili për momentin po luan në gjeneratën U18 të klubit të...

Dashuri dhe festë për të voglin e yllit Liza

Dihet tashmë se ajo është një yll i muzikës atje ku jetoj por jo vetëm, por edhe një zonjë...
- Advertisement -

Edi Rama për Ali Ahmetin dhe babanë e Hashim Thaçit: Burra!

Kryeministri shqiptar, Edi Rama ka komentuar vizitën e sotme të kryetarit të Bashkimit Demokratik për Integrim, Ali Ahmeti në...

Kryeparlamentari Xhaferi në Vilnus takoi nënkryetaren e parë të Asamblesë nacionale franceze, Valeri Rabo

Kryetari Xhaferi sot, në margjinat e takimit në nivel të lartë të kryetarëve të parlamenteve të vendeve anëtare të...