U anulua bashkëpunimi mes Era Istrefit dhe Mozzikut, por kënga rrjedh në internet


Dyshja e njohur, Mozzik dhe Era Istrefi paralajmëruar se për herë të parë po bashkëpunimin në një projekt muzikor.

Megjithatë në ditë kur pritej lansimi i tij, reperi nga Ferizaj doli me një postim  ku njoftonte se dueti i shumëpritur është anuluar.

“Projekti me Era Istrefin anulohet, iu kërkoj falje të gjithëve për pritjen! Shihemi shumë shpejt me projektet e reja”, ka shkruar Mozzik.

Foto: Era Istrefi/Instagram

Por, pavarësisht kësaj kënga me titullin “Bye bye” e dy artistëve ende mund të dëgjohet me një kërkim në YouTube.

Mbetet të shihet se s do të rrjedhin gjërat mes reperit dhe këngëtares e cila pas një pauze të gjatë iu është rikthyer projekteve muzikore dhe koncerteve.

Foto: Mozzik/Instagram

Brenda një kohe të shkurtër, Era lansoi dy këngë solo “Bebe” dhe “TKRKT” e që po priten mirë nga publiku dhe tashmë janë kthyer në hit.

Mozzik ndërkohë po shijon suksesin e projektit “Bespreme” që solli në korrik të këtij viti. /Telegrafi/