Ana Kabashi duket atraktive në një nga paraqitjet e fundit me fustanin dypjesësh

-


Këngëtarja e njohur shqiptare, Ana Kabashi, po vazhdon të jetë shumë e angazhuar me mbrëmje e koncerte.

Meqë jemi në verë, ajo është thuajse çdo natë pranë fansave për të ofruar më shumë nga muzika e saj e për të argëtuar publikun.

Së fundmi, bukuroshja nga Peja ka marrë vëmendje me disa imazhe atraktive që ka sjell.

Foto: Screenshot/Instagram

Në një nga paraqitjet e radhës, ajo ka përzgjedhur një fustan dypjesësh që përkon mes ngjyrës së gjelbër e të kaltër.

E njëjta mbante flokët e lëshuara të valëzuara e një palë çizme të zeza me take.

Foto: Screenshot/Instagram

Të shumta kanë qenë komplimentet që mori në pjesën për komente nga miqtë e ndjekësit.

Kabashi momentalisht është duke shijuar suksesin e këngës së re “KuKu” që e lansoi pak ditë më parë. /Telegrafi/

Lajmet e fundit

Ahmeti kryen homazhe në varrezat e Fehmi e Xhevë Lladrovcit në 25 vjetorin e rënijes së tyre

Në përvjetorin e 25 të rënijes heroike së Fehmi e Xhevë Lladrovcit, kreu i Bashkimit Demokratik për Integrim, Ali...

Penov mbron ministrin: Tekstet shkollore nuk janë problem i Shaqirit, por i shtetit

Ministri i Pushtetit Lokal, Risto Penov në një intervistë të dhënë për indeks.mk, ditë më parë ka thënë se...

Sot Dita Ndërkombëtare pa Makina

Sot shënohet Dita Ndërkombëtare pa Makina, e cila synon sensibilizimin e njerëzve që të shmangin të paktën për një...

25 vjet nga rënia heroike e Fehmi dhe Xhevë Lladrovcit

Sot bëhen 25 vjet nga rënia heroike e komandantit të Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës, Fehmi Lladrovci dhe bashkëshortes së...
- Advertisement -

Tayna shfaqet në super formë në pozat para pasqyrës

Reperja e njohur shqiptare, Tayna ishte ndër artistet më të angazhuara me koncerte dhe mbrëmje muzikore edhe gjatë...

Karlos Sainz: Po mësoj t’i besoj më shumë makinës

Ferrari driver Carlos Sainz of Spain celebrates after winning the British Formula One Grand Prix as Mercedes driver...