Ky është djali i hitit Lojna

-

Erjon Hajzeri, i njohur si Rejon, është artisti shqiptar që jeton në Itali dhe prej vitesh ka nisur të këndoj në studio të ndryshme, ndërkaq depërtimin në industrinë muzikore shqiptare e bëri vetëm para një viti.

“Jepi gas” e bëri pjesë të tregut muzikor shqiptar. Tutje ai erdhi me “500”, për të mos u ndalur më në rrugën e suksesit.

Rejon, sapo i ka dhënë dritën e gjelbërt një projekti të ri muzikor të titulluar “Lojna”, që vjen me tekst të shkruar nga vetë ai, producent i këngës është Ghulo, ndërkaq videoklipi është punuar nga produksioni “Kotorri”.

“Lojna” trajton temën e dashurisë toksike dhe është një nga super projektet e kësaj vere të mbushur me hite.

Lajmet e fundit

Aleksandre Pato, për herë të tretë rikthehet te ish klubi i tij

Fans applaud as Orlando City forward Alexandre Pato stands on the pitch after an MLS soccer match against...

Tensionet në veri, deputeti gjerman: Kosova po zbaton të drejtat në territorin e saj

Tensionet në veri të Kosovës, kanë sjellë reagime të shumta të ndërkombëtarëve të cilët nuk i kursyen kritikat ndaj...

Lukashenko mohoi thashethemet për shëndetin, kundërshtari i tij: Është në gjendje kritike

Belarusian President Alexander Lukashenko. Photo: Sergei GUNEYEV/AFPPresidenti bjellorus, Aleksandër Lukashenko thuhet se është në gjendje kritike. Kjo...

Nita Latifi vjen me këngën e re “2 Gota” – Telegrafi

Ashtu siç kishte paralajmëruar, Nita Latifi, ka lansuar sot (e shtunë) këngën e re. “2 gota” mban titullin projekti...
- Advertisement -

Muamed Sejdini: Duhet edhe më shumë punë

Federata e Futbollit të Maqedonisë sot zhvilloi Kuvendin e rregullt, në të cilën morri përkrahje të plotë nga UEFA...

Situata në veri, kongresmeni Torres del kundër Blinken: Kosova është aleat i palëkundur i SHBA

Situata në veri të Kosovës është kthyer në temë diskutimi si në “tryezën” e BE ashtu edhe në atë...