Kujt i thotë “Ma more zemrën” këngëtarja Lumturije Drenovci Laqja?

-

Ajo tashmë është një artiste e dëshmuar në skenën muzikore. Ka realizuar shumë projekte e performanca të ndryshme por nuk e ka ndërmend të ndalet. Pas disa videoklipeve të finalizuara të cilat kanë ecur mirë dhe janë pranuar nga publiku shqiptar, Lumturije Drenovci Laqja vjen me një tjetër projekt këtë verë. Me muzikë dhe orkestrim nga Granit Gashi, tekst nga Laqja dhe Granit Gashi si dhe video të realizuar nga A Films, këngëtarja vjen me këngën “Ma more zemrën”, një këngë verore e cila është pëlqyer jashtëzakonisht shumë nga publiku shqiptar edhe pse ka vetëm 24 orë nga publikimi. Për të dëgjuar hitin më të fundit nga Lumturije Drenovci Laqja me titull “Ma more zemrën”, klikoni në vazhdim:

Lajmet e fundit

Canelo Alvarez mposht Jermell Charlo, ruan titujt e super kampionit

Saul “Canelo” Alvarez  mundi Jermell “Iron Man” Charlo me vendim unanim të gjyqtarëve të dielën pas mesnate në T-Mobile...

Kasami i bashkohet VMRO-së: Nuk i votojmë Ndryshimet kushtetuese

I pyetur për ndryshimet kushtetuese dhe pse Lëvizja Besa nuk ka marrë pjesë me kandidatin e saj në Grupin...

Ish-bashkëshorti që vrau gruan, vret edhe veten

il femminicidio di Castelfiorentino, nel riquadro la donna uccisa e il marito, maggiore indiziato dell'omicidioNjë 40-vjeçar shqiptar që...

Fifi rrëqeth publikun me recitimin e Marshit të UÇK-së në emision: Situata ishte e rëndë për mua, pasi kam familjarë në Mitrovicë – Telegrafi

Këngëtarja e njohur shqiptare, Filloreta Raçi – Fifi, ka qenë e ftuar të shtunën në emisionin “Më lër...
- Advertisement -

Balotelli godet Mourinho-n: Ndonjëherë ai duhet të marrë përgjegjësi si burrë

Mario Balotelli, ish-sulmuesi i Interit, Milanit, Manchester City-t e shumë skuadrave të tjera, ka folur së fundmi për nisjen...

Medvedev: Rusia mund të aneksojë më shumë territore

Dmitry Medvedev  ka shënuar përvjetorin e Rusisë që pretendon katër territore ukrainase duke sugjeruar se Moska mund të aneksojë...