Kryetari i BDI Ali Ahmeti i shoqëruar nga bashkëpunëtorë nesër pritet të takojë qytetarët e Gostivarit si dhe më pas do ketë takim edhe me Forumin e gruas të BDI-së, kështu njoftojnë nga BDI.

Njoftim

Të nderuar,

Ju njoftojmë se nesër (e premte, 20.01.2023) me fillim në ora 18:00, kryetari i Bashkimit Demokratik për Integrim, z. Ali Ahmeti do të takojë qytetarët dhe aktivin partiak në Gostivar tek restorant Dede Beg si dhe Forumin e gruas të BDI-së në ora 20:00 tek restorant Grand në Gostivar.

Ftojmë ekipin tuaj të ndjek ngjarjen.