Të martën, babai i Messit, Horhe, u takua me Joan Laporta për të diskutuar tri tema, sipas “Tot Costa” të “Catalunya Radio”.

U diskutua një rikthim i mundshëm në klub për 35-vjeçarin, si dhe një organizimin për lojtarin që ai nuk e mori kurrë pas largimit të tij në vitin 2021. Së fundi, u fol edhe për komentet që Matias Mesi bëri për Laportën dhe Barcelonën.

Horhe Messi dukej se përjashtoi një rikthim në Barcelonë për 35-veçarin të enjten e kaluar, por për sa kohë që argjentinasi nuk ri-nënshkruan me PSZH-në, dera nuk pritet të mbyllet plotësisht për një rikthim në “Kamp Nou”.

The post Zbulohen temat e bisedave mes babait të Mesit dhe Juan Laporta-s appeared first on Alsat.