Një e moshuar është arrestuar nga policia e Zyrihut, pasi ishte pjesë e një operacioni të madh droge. 67-vjeçarja u ndalua së bashku me dy burra të moshës 41 dhe 20 vjeç.

Policia thotë se e pa gruan duke shitur kokainë në rrugë, shkruajnë mediat zvicerane. Gjatë kontrollit në banesën e saj, u gjetën gjysmë kilogrami kokainë, një armë dhe mijëra franga cash.