Nita Latifi vjen me këngën e re “2 Gota” – Telegrafi

-


Ashtu siç kishte paralajmëruar, Nita Latifi, ka lansuar sot (e shtunë) këngën e re.

“2 gota” mban titullin projekti i ri muzikor, njëherësh i pari që pas daljes nga shtëpia e Big Brother VIP Albania 2.

Muzika dhe teksti janë bërë nga Nita dhe Bardhi, kurse për ‘beat’-in u kujdes Çelik Lipa.

Foto: Screenshot/YouTube

Kjo këngë ndërkohë u kompletua në studion e SBS Entertainment.

Pjesë e videoklipit është edhe ish-banori i BBVA 2, Shpat Kërleshi, me të cilin Nita sa ishte brenda zbuloi se ka pasur një lidhje të shkurtër.

Foto: Screenshot/YouTube

Nita përndryshe mori vëmendje të madhe gjatë Big Brother-it si një personazh i vetëm nga Kosova që arriti mbi 100 ditë.

Ajo u vlerësua në masë të madhe për karakterin, mënyrën se si reagonte gjatë situatave të ndryshme e po ashtu edhe për sjelljen në raport me konkurrentët e tjerë. /Telegrafi/

Lajmet e fundit

Dinamo me mungesa të mëdha para duelit me Balkanin

Kampioni kroat, Dinamo Zagreb, vjen në Prishtinë me shumë probleme para sfidës me kampionin e Kosovës, skuadrën e Balkanit....

PS pr/rezolutë për denimin e sulmit në veri të Kosovës: Mbështesim qëndrimin e qeverisë së Kosovës, Serbia të dorëzojë kriminelët

Faxnews ka siguruar projekt-rezolutën e PS ku dënon sulmin terrorist në veri të Kosovës. Në projekt-rezolutë, PS mbështet cdo...

‘Emoji-t’ po vijnë në Gmail – Telegrafi

Google ka konfirmuar se po sjell ’emoji-t’ në shërbimin e saj Gmail, derisa flitej për një gjë të tillë...

4 tetor 1824, Meksika shpalli pavarësinë

Pas një lufte 11-vjeçare shkëputjeje nga Spanja, populli meksikan më në fund mori shtetin e tij për herë të...
- Advertisement -

Do të zgjidhet çështja e personave pa shtetësi në Maqedoni, miratohen ndryshimet e nevojshme ligjore

Në Kuvendin e RMV-së janë miratuar ndryshimet në ligjet për vendbanim dhe qëndrim dhe për letërnjoftime, me të cilat...

Fronti opozitar, bart me vete marrëdhëniet kaotike nga e kaluara!

-Mëritë e kaluara dhe interesat e ngushta partiake, janë barriera që vështirë kalohen dhe e ngulfasin bashkëpunimin e tyre,...