Luana tërheqëse me kostum larjeje – Telegrafi

-


Luana Vjollca është në mesin e bukurosheve më atraktive të ekranit shqiptar.

Moderatorja është e njohur për formën mbresëlënëse trupore, ndërsa imazhet tërheqëse nuk e lënë askënd indiferent.

Ajo ndiqet nga më shumë se dy milionë ndjekës në Instagram, të cilët i presin me kërshëri postimet e saj nga jeta personale dhe profesionale.

(Foto: Instagram/luanavjollca)

Derisa është duke i shijuar pushimet, Luana vazhdon të jetë aktive me publikimin e fotografive në rrjetet sociale.

Prezantuesja dhe këngëtarja është shfaqur me bikini të gjelbra në një plazh duke treguar hiret e saja. /Telegrafi/

(Foto: Instagram/luanavjollca)

Lajmet e fundit

Do të zgjidhet çështja e personave pa shtetësi në Maqedoni, miratohen ndryshimet e nevojshme ligjore

Në Kuvendin e RMV-së janë miratuar ndryshimet në ligjet për vendbanim dhe qëndrim dhe për letërnjoftime, me të cilat...

Fronti opozitar, bart me vete marrëdhëniet kaotike nga e kaluara!

-Mëritë e kaluara dhe interesat e ngushta partiake, janë barriera që vështirë kalohen dhe e ngulfasin bashkëpunimin e tyre,...

David Beckham rrëfen për herë të parë betejën e tij me shëndetin mendor

David Beckham i mbajti lotët teksa foli sinqerisht për jetën dhe karrierën e tij në një serial të...

KHF “Istogu” përball ekipi të fortë nga Sllovakia

KHF “Istogu” ka mësuar të martën kundërshtarin e raundit të tretë të Kupës Evropiane për hendbolliste. Shorti i tërhequr...
- Advertisement -

Turqia nuk ndalet, kryen sulme të tjera ndaj PKK-së në Irak

Bayraktar Kızılelma and the Akıncı UCAV conduct a formation flight, Tekirdağ, Türkiye, April 24, 2023. (Courtesy of Baykar)Forcat...

Trajneri i Çekisë: Është e vështirë, por në Shqipëri luajmë për gjithçka

Czech Republic coach Jaroslav Silhavy gestures during the UEFA Nations League soccer match between Portugal and the Czech...