Kendall Jenner merr vëmendjen me fustanin provokues në kuvertën e jahtit në Kanë – Telegrafi

-


Kendall Jenner bëri një shfaqje mjaft provokuese në një postim të ri në InstaStory të mërkurën.

Modelja 27-vjeçare, e cila së fundmi po shijon diellin dhe detin në Festivalin e Filmit në Kanë në Francë, i mbylli pushimet e saj me një lundrim nate të shpejtë në një jaht.

Ajo ishte e veshur me një fustan të zi që mezi ruante modestinë e saj te pjesa e gjoksit, pasi kishte një pjesë të tejdukshme te pjesa e kraharorit, shkruan DailyMail.

Kendall pozoi në një vendkalim prej druri në anën e jahtit masiv, ndërsa dritat e qytetit shkëlqenin në distancë mbi ujin e zi.

Ajo u mbështet në parmakë për të nxjerrë në pah fustanin, i cili fillimisht dukej se ishte i gjatë vetëm deri te busti, duke e lënë të ekspozuar gjoksin e saj dhe mbuluar vetëm thimthat me një palë rrathë të kuq si lule.

Por videoja u ndërpre nga fotografitë e shpejta, dhe blici nga fotot zbuloi se zbukurimet e kuqe ishin ngjitur në një material të tejdukshëm në pjesën e sipërme të fustanit të saj.

Pjesa tjetër e minifustanit të zi theksoi figurën e saj trupore, ndërsa zbuloi këmbët e saj të gjata dhe të nxira.

Ajo e rriti lartësinë e trupit të saj me një palë taka të zeza.

Ylli i pasarelave plotësoi gjoksin e saj të mbuluar me të kuqe me një shall të gjatë të kuq të mëndafshtë, i cili ishte mbështjellë fort rreth fytit të saj dhe fluturonte nga era pas saj.

Kendall ishte e grimuar në mënyrë perfekte për fotosesionin e natës me një sy të grimuar me të zezë, dhe flokët e saj të gjatë ishin ndarë në mes dhe fshiheshin poshtë shpinës.

Për aksesorë, motra e klanit Kardashian-Jenner kishte zgjedhur një palë vathë modest. /Telegrafi/

Lajmet e fundit

Dinamo me mungesa të mëdha para duelit me Balkanin

Kampioni kroat, Dinamo Zagreb, vjen në Prishtinë me shumë probleme para sfidës me kampionin e Kosovës, skuadrën e Balkanit....

PS pr/rezolutë për denimin e sulmit në veri të Kosovës: Mbështesim qëndrimin e qeverisë së Kosovës, Serbia të dorëzojë kriminelët

Faxnews ka siguruar projekt-rezolutën e PS ku dënon sulmin terrorist në veri të Kosovës. Në projekt-rezolutë, PS mbështet cdo...

‘Emoji-t’ po vijnë në Gmail – Telegrafi

Google ka konfirmuar se po sjell ’emoji-t’ në shërbimin e saj Gmail, derisa flitej për një gjë të tillë...

4 tetor 1824, Meksika shpalli pavarësinë

Pas një lufte 11-vjeçare shkëputjeje nga Spanja, populli meksikan më në fund mori shtetin e tij për herë të...
- Advertisement -

Do të zgjidhet çështja e personave pa shtetësi në Maqedoni, miratohen ndryshimet e nevojshme ligjore

Në Kuvendin e RMV-së janë miratuar ndryshimet në ligjet për vendbanim dhe qëndrim dhe për letërnjoftime, me të cilat...

Fronti opozitar, bart me vete marrëdhëniet kaotike nga e kaluara!

-Mëritë e kaluara dhe interesat e ngushta partiake, janë barriera që vështirë kalohen dhe e ngulfasin bashkëpunimin e tyre,...