Dashuri dhe festë për të voglin e yllit Liza

-

Dihet tashmë se ajo është një yll i muzikës atje ku jetoj por jo vetëm, por edhe një zonjë për familjen e saj të bukur. Po flasim për artisten Liza ku pak ditë më parë në foton që ajo postoi pamë shumë dashuri dhe festë në famijen e saj. Ne zbuluam edhe arsyen i vogli i familjës djali i dytë Valentino sapo është pagëzuar. Ne ju sjellim dhe fotot ku duken një super familje Liza bashkëshorti i saj dhe dy djemtë Alessio dhe Valentino, ndërsa gjithashtu mësojmë se festa ka vazhduar edhe më pas në një kështjellë të bukur në Stockholm me emrin Tyresö Slott. Shumë urime për princin e tyre të vogël dhe plot bekime dhe nga ne!.

Lajmet e fundit

Do të zgjidhet çështja e personave pa shtetësi në Maqedoni, miratohen ndryshimet e nevojshme ligjore

Në Kuvendin e RMV-së janë miratuar ndryshimet në ligjet për vendbanim dhe qëndrim dhe për letërnjoftime, me të cilat...

Fronti opozitar, bart me vete marrëdhëniet kaotike nga e kaluara!

-Mëritë e kaluara dhe interesat e ngushta partiake, janë barriera që vështirë kalohen dhe e ngulfasin bashkëpunimin e tyre,...

David Beckham rrëfen për herë të parë betejën e tij me shëndetin mendor

David Beckham i mbajti lotët teksa foli sinqerisht për jetën dhe karrierën e tij në një serial të...

KHF “Istogu” përball ekipi të fortë nga Sllovakia

KHF “Istogu” ka mësuar të martën kundërshtarin e raundit të tretë të Kupës Evropiane për hendbolliste. Shorti i tërhequr...
- Advertisement -

Turqia nuk ndalet, kryen sulme të tjera ndaj PKK-së në Irak

Bayraktar Kızılelma and the Akıncı UCAV conduct a formation flight, Tekirdağ, Türkiye, April 24, 2023. (Courtesy of Baykar)Forcat...

Trajneri i Çekisë: Është e vështirë, por në Shqipëri luajmë për gjithçka

Czech Republic coach Jaroslav Silhavy gestures during the UEFA Nations League soccer match between Portugal and the Czech...