Edona Llalloshi është një nga këngëtaret më të dashura.

Ajo i kushton shumë kohë këngës dhe artit që bën.Por, një detaj që ra në syrin e ndjekësve të saj është se ajo i ka shumë të pakta postimet me bashkëshortin.

A mos është Edona, xheloze e nuk e kemi ditur?Apo vet ai nuk dëshiron të jetë pjesë e syrit mediatik./kosovarja