Që prej thumbave, hidh e prit me Dafina Zeqirin, marrëdhënia e Sarës me Ledrin ka qenë në qendër të vëmendjes.

Por ishte premiera e filmit “Në Kuadër të Dashurisë” që çoi ndjekësit në aludimet se çifti i preferuar i publikut po kalon një krizë.Mungesa e Ledrit në ditën e rëndësishme të partneres së tij, ndërkohë që nuk

u pa në asnjë angazhim profesional tjetër, la shumë vend për pikpyetje.

Asnjëri prej tyre nuk ka reaguar për këto aludime.Por çdo veprim i tyre apo i njerëzve të tyre të afërm vjen si një përgjigje për ndjekësit.

Disa orë më parë, ka qenë nëna e Ledrit, Xheraldina e cila ka publikoi një video të vajzës së Sarës dhe Ledrit, Poem.

Në këtë video Xheraldina bëri “tag” Ledrin e gjithashtu edhe Sarën.

Ky veprim u lexua nga ndjekësit si një mesazh se gjerat mes çiftit vijojnë normalisht.

https://www.instagram.com/xheraldina/?utm_source=ig_embed&ig_rid=b9997a71-edcf-48c4-b367-a93535f5ea0e&ig_mid=A722A2B1-075E-4BC0-A410-A272FF6EDD6C