Këngëtarja, Bleona Qerreti vazhdon të rrëmbej vëmendjen e publikut me çdo paraqitje që ajo bënë.

Bukuroshja, e cila prej kohësh jeton dhe vepron në Amerikë, bënë një jetë luksoze të cilën nuk heziton ta ndaj me ndjekësit e saj në Instagram.

Bleona ka pozuar së fundmi me një veshje të zezë, e ulur në një karrigë teksa nxjerr në pah këmbët e tonifikuara.

Ajo gjithashtu ka theksuar linjat e saj trupore, për të cilat është shquar dhe komplimentuar gjithmonë nga fansat.