Bledi Mane dhe Anita Haradinaj do të jenë opinionistë në edicionin që nis sot të Big Brother Kosova.

Opinionsti nga Shqipëria ka dalur me një reagim pak para nisjes së spektaklit televiziv.

“Kosova më do, Kosova s’më do, më do, s’më do…
Nis rrugëtimin sot spektakli më i madh mbarëshqiptar Big Brother Vip Kosova me personazhe interesante jashtë dhe brenda shtëpisë” shkruan Mane në Instagram./Indeksonline/