admin

5063 articles

Silva, objektivi i Barçës për vitin 2023

Mesfushori i Mançester Sitit, Bernardo Silva është objektivi i Barcelonës për vitin 2023. Silva është një nga lojtarët e preferuar të trajnerit të Barcelonës,...

Sulm me armë në një shkollë në Rusi, disa të vdekur

Të paktën nëntë persona, mes të cilëve 5 fëmijë kanë humbur jetën dhe 20 të tjerë kanë mbetur të plagosur, pas një sulmi të...

FFM me apel për anim korrekt ndaj Bullgarisë

Federata e Futbollit të Maqedonisë i fton tifozët që do të mbështesin përfaqësuesën e futbollit në ndeshjen kundër Bullgarisë në stadiumin “Todor Proeski”, si...

Një polic ikën nga gratë në protestat kundër mobilizimit në Rusi

Protesta të mëdha dhe përleshje me policinë shpërthyen sot në Makhachkala, kryeqyteti i republikës ruse të Dagestanit, ku qytetarët kundërshtuan mobilizimin ushtarak për luftën...

Stay on op - Ge the daily news in your inbox