Most recent articles by:

DESK

- Advertisement -spot_imgspot_img

Bilall Kasami e la qendrën e Tetovës në gjendje katastrofike

Projekti për rregullimin e qendrës së Tetovës nëse nuk do të realizohet me mjete të komunës, atëherë do të mendohet varianti në Partneritet Publiko-Privat....

Sela: Bilall Kasami u shërbeu sllavëve duke theksuar se “është nënshkruar platforma e Tiranës”

Kryetari i ASH-së Ziadin Sela në tubimin e sotëm në Bogovinë ka potencuar se Aleanca për Shqiptarët uli në një tryezë të gjithë partitë...

Sela nga Bogovina kërkoi mbështetje: ASH do të bëhet edhe më e fortë

Ziadin Sela kryetari i njërit nga krahët e ASH-së në një tubim të ASH-së në Bogovinë ka folur për zhvillimet brendapartiake dhe rolin e...

Ilir Demiri emocionon: Isha në klinikë gjatë pandemisë kur qytetarët kishin halle, ASH na dha mundësi

Ministri i shëndetsisë Ilir Demiri, sonte në Bogovinë ka emocionuar të pranishmit duke treguar  se gjatë pandemisë derisa  shërbente shqetësohej se pse kaq pak...

Ilire Dauti: ASH çdo herë ia ka ndalë rrugën VMRO-së dhe sërish ASH do ta drejtoj vendin drejt BE-së

Nënkryetarja e Aleancës për Shqiptarët, Ilire Dauti në takimin me banorët e Bogovinës ka kujtuar qytetarët se ishte ASH ajo që e dërgoi në...

Berisha: ASH është e sulmuar sepse është e bardha e drejta dhe e dinjitetëshmja

Kryetarja e Asamblesë së Gruas në Aleancën për Shqiptarët njëherit zëvendës ministre ka theksuar se partia që i përket ajo ka ditur të bëjë...

“Leksioni” i prof. Visar Ademit, vë në siklet Taravarin!

Në një postim të tij në Facebook, profesori universitar Visar Ademi, ka shprehur kritikat e tij ndaj Arben Taravarit, duke theksuar rëndësinë e patriotizmit...

BDI: Të vazhdohet me qasjen më të drejtë dhe më të respektueshme ndaj guximit dhe kapacitetit të femrës

Bashkimi Demokratik për Integrim uron të gjitha femrat me rastin e festës së tyre ndërkombëtare të 8 Marsit, ditës që shënon kthesën e madhe,...

Must read

Shtohet numri i serbëve në Qeveri, Dalibor Kitanoviҫ emrohet drejtor, ja në cilin institucion!

Dalibor Kitanovic, pjestar i komunitetit serb në RMV gjithashtu...

Bardhyl Dauti: Legjitimiteti paraprirës i legalitetit!

Legjitimiteti si njësi e matëse e fuqisë negociuese në...
- Advertisement -spot_imgspot_img